+90 312 394 26 48 otomasyon@ekokaynak.com

Eko Kaynak

Eko Kaynak Teknolojileri
Eko Kaynak
 •  

  Kaynak Otomasyonu

  2014 yılından bu yana EKO Kaynak Teknolojileri adı altında kaynak otomasyon makineleri imalatını devam ettiriyoruz. Bu süreçte gelişiyor, müşteri odaklı çalışıyoruz
 •  

  Robotik Uygulamalar

  Her türlü programlama ve teknik destek hizmeti verebilen mühendislik kadrosu ile makine imalatçıları ve sanayimizin gereksinimlerine cevap vermektedir.
 •  

  Üstün Teknoloji

  Gelişen pazar şartlarında iç ve dış piyasada yerini bir numara olarak almak isteyen EKO Kaynak Teknolojileri, teknolojiyi takip ederek teknolojiyi takip ederek hizmet vermektedir.

Firma Profili

Eko Kaynak Teknolojileri Makine Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. 2014 Yılında çalışma hayatına başlayan firmamız; Çeşitli sektörlerde, geçmiş iş tecrübelerini kullanarak müşterilerimiz için değer yaratmayı, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermeyi prensip edinmiştir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak ilkesi ile çalışmaktayız. Daha önce yurt dışından getirilen birçok yerli üretimi yapılamayan ekipmanların üretimini de gerçekleştirerek ulusal iş gücümüze önemli kazanımlar sağlamaktayız.

Geçmiş yıllardan itibaren Kaynak Makinaları ve Kaynak Otomasyonları ile ilgili çalışmalara yönelip klasmanındaki teknolojik sistemlerin yapımını kendi öz kaynakları ile gerçekleştirmektedir.

Günümüzde gelişen sektörlerde görülmektedir ki üretim ve imalat sanayinde en ileri teknolojik sistemler ve yeni geliştirilen ürünler kullanarak hem kalite hem hız konusunda büyük bir yarış yapılmaktadır. Eko Kaynak Teknolojileri olarak Kaynak Makinaları ve Kaynak Otomasyon Sistemi uygulamalarında ve bu alandaki malzemelerin üretim ve ar-ge faaliyetleri ile bu yarışta ülkemizin yerini almasında katkıda bulunmaktan dolayı kıvanç duymaktayız.

Sektörümüzün ihtiyacı olan sistem ve ekipmanlarının imalatını gerçekleştirmek üzere genişleyen kadromuz ve alt yapımız ile bu alanda çalışmalarımıza yoğunlaştırmayı hedef seçtik. Her geçen gün artan ürün portföyümüz ile teknik alanlarda faaliyet gösteren birçok üretici firmaya partnerlik yapmaktayız. Yüklendiğimiz sorumluluğun bilincinde olarak sizlerle önümüzdeki süreçlerde bir arada olmak ve çalışmalarınızdaki başarılarınızda katkıda bulunmak dileğiyle.”