En İleri Yenilik...

EKO Kaynak Teknolojileri Makine Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak 2014 yılında çalışma hayatına başlayan firmamız; çeşitli sektörlerde geçmiş iş tecrübelerini kullanarak müşterilerimiz için değer yaratmayı, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermeyi prensip edinmiştir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı ilke haline getirdik. Daha önce yurt dışından getirilen ve yerli üretimi yapılamayan ekipmanların üretimini de gerçekleştirerek ulusal iş gücümüze önemli kazanımlar sağlamaktayız.

Geçmiş yıllardan itibaren kaynak makineleri ve kaynak otomasyonları ile ilgili çalışmalara yönelip, klasmanındaki teknolojik sistemlerin yapımını kendi öz kaynaklarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Geçmiş yıllardan itibaren Kaynak Makinaları ve Kaynak Otomasyonları ile ilgili çalışmalara yönelip klasmanındaki teknolojik sistemlerin yapımını kendi öz kaynakları ile gerçekleştirmektedir.

Günümüzde gelişen sektörlerde görülmektedir ki üretim ve imalat sanayinde en ileri teknolojik sistemler ve yeni geliştirilen ürünler kullanarak hem kalite hem hız konusunda büyük bir yarış yapılmaktadır. Eko Kaynak Teknolojileri olarak Kaynak Makinaları ve Kaynak Otomasyon Sistemi uygulamalarında ve bu alandaki malzemelerin üretim ve ar-ge faaliyetleri ile bu yarışta ülkemizin yerini almasında katkıda bulunmaktan dolayı kıvanç duymaktayız.

Sektörümüzün ihtiyacı olan sistem ve ekipmanların imalatını gerçekleştirmek üzere genişleyen kadromuz ve alt yapımız ile bu alanda çalışmalarımıza yoğunlaşmayı hedef seçtik. Her geçen gün artan ürün portföyümüz ile teknik alanlarda faaliyet gösteren birçok üretici firmaya partnerlik yapmaktayız. Yüklendiğimiz sorumluluğun bilincinde, sizlerle önümüzdeki süreçlerde de bir arada olmak ve çalışmalarınızdaki başarılarınıza katkıda bulunmak dileğiyle…

fabrika
fuarr

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

kaynak-01

2014’TEN BUGÜNE …

Biz, dürüst, kararlı, programına bağlı, sorumluluğunun farkında ve müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini esas alan bir ekibiz. Bugün geldiğimiz noktada bize inanan ve güvenen müşterilerimizin bilincindeyiz.

kaynak-01

SATIŞ SONRASI HİZMETLERİMİZ İLE GURUR DUYUYORUZ

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Sizi montaj sonrasında da unutmuyoruz! Yapmış olduğumuz işin üzerinden yıllar geçse de sizlere halen destek vermeye devam ediyoruz.

kaynak-01

BAŞARIMIZIN SIRRI KALİTEDEN ÖDÜN VERMEMEK

Yaptığımız işe hakimiz. Titiz çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz. Vermiş olduğumuz hizmette ya da ürüne ilk olarak bizim inanmamız lazım; bu nedenle garantisini verebileceğimiz ürünlerle hizmet veriyoruz. İnanmadığımız ürünü, beğenmediğimiz hizmeti sizlere asla önermiyoruz.

kaynak-01

DENEYİMLİ GENİŞ TEKNİK EKİBE SAHİBİZ

Alanında deneyim kazanmış mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan teknik kadromuz ile hizmet veriyoruz.

kaynak-01

YÜKSEK VERİM

Öncelikli hedefimiz yüksek verimlilik. Tüm çalışma sistemimizi bu hedefe ulaşma doğrultusunda şekillendiriyoruz.

kaynak-01

1000’İN ÜZERİNDE MUTLU MÜŞTERİYE SAHİBİZ

Bugünlere gelebilmek için az yol katetmedik, çok uğraşlar ve emekler verdik. Yıllar geçtikçe birçok deneyim kazandık. En önemlisi de binlerce müşteri kazandık ve kazanmaya da devam ediyoruz.

vizyoon

VİZYONUMUZ

“Kaynaklı imalat yapan firmaların üretim kapasitesini ve hızını artıracak yenilikçi kaynak otomasyon ve robot sistemlerini, projelerini ve makinelerini üretmek ve müşteri ihtiyaçlarına odaklı, üretimi kendine ilke edinmiş, devamlı geliştirme temeline dayalı öncü firma olmaktır.”

MİSYONUMUZ

“İmalat sektöründe felsefemiz müşteri memnuniyetli üretim ve devamlı geliştirme temeline dayanmaktadır. Esas üretim alanımız olan kaynak otomasyon sistemlerine Toz altı/Mig/Mag/Tig kaynak sistemleri akuple ederek özel amaçlı kullanılan makineler üretmekteyiz. Üretmekte olduğumuz makineler de sürekli AR&GE çalışmalarıyla yenilikler yaparak yüksek kalite standartlarında makina imalatı yapmaktayız. Satış öncesi müşterinin taleplerini yerinde, eksiksiz ve zamanında tespit eden firmamız satış sonrası da müşterimizi yalnız bırakmayıp deneyimli ekibi sayesinde montaj, eleman eğitimi, arıza tespiti, yedek parça ve sorunlara en kısa sürede müdahale ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.”

misyon-1

Kalite Politikası

Müşteri istek ve beklentilerinin sürekli, hızlı, etkin ve çözüm odaklı olarak karşılanması doğrultusunda kaynakları verimli kullanan, çalışanlarını ve dış tedarikçilerini sürekli geliştiren, kaynak sektöründe yenilikçi ve üstün kalitede ürün ve hizmetlere imza atarken beraberinde teknik destek ve eğitimle harmanlanmış kesintisiz hizmet sunan, çevreye duyarlı bir kuruluş olarak;

  • Kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirerek, tüm birimlerce etkin şekilde uygulanmasını ve kalitenin bir yaşam biçimi olmasını sağlamak
    Tüm birimlerin süreç performanslarını, kalite yönetim sistemi kapsamında geliştirerek kaliteyi yükseltirken maliyetleri düşürmek
  • Müşterilerimize ve proje ortaklarımıza yenilikçi kaynak ürün ve hizmetleri konusunda en iyi çözüm ortağı olmak ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak
  • Çalışanlarımızın yetkinliklerini ve araştırmacı yönlerini güçlendirecek çalışma ve eğitimleri destekleyerek, mesleki gelişimlerini sağlamak
  • Kaliteli ürün temelinde, uzun vadeli çözüm ortağı olarak gördüğümüz nitelikli dış tedarikçilerimizi artırmak ve tüm dış tedarikçilerimizin kalite anlayışlarının gelişimini desteklemek

Eko Kaynak personeli, bölge/bayilerimiz, dış tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle insana saygı esasında ekip ruhunu tesis etmek Yasal ve düzenleyici şartlarda dahil olmak üzere uygulanabilir şartları yerine getirmek Bu ilkeler doğrultusunda kaynak sektöründe dünya markası olmaktır.

kalite pol

Sertifikalarımız