blank
blank
blank

H Kiriş Kaynak Otomasyonu

Yapma Şase Kaynak Makinesi, giriş konveyör gruplarında puntalanan farklı ölçülerdeki parçaların kaynak yapılarak istenilen özel H profillerin elde edilmesi için tasarlanmıştır. Makine gövdesi ve kaynak kafaları sabit olup, iş parçası tahrikli konveyörler vasıtası ile hareket ettirilerek kaynak yapılacak parçanın her iki tarafından kaynak yapılmasına imkân sağlar.

Sistemde bulunan hidrolik silindirler, H Profil parçasının konumlandırılmasını ve kaynak esnasında sabitlenmesini sağlamaktadır. Sistemde konveyör grubunun üzerinde malzeme çatımı yapılabilmesi için ayarlanabilir dayama kolları ve aksesuarları bulunmaktadır. Sistemde hidrolik pistonlu yükleme ünitesi mevcuttur. Sistem, maksimum ağırlık ve maksimum boyutlardaki kirişi zincirli veya mekanik yapı ile 90º çevirebilmektedir.

Kaynatılacak malzemenin her iki tarafında da kaynak kafasının hassas pozisyonlanabilmesi için mekanik slide sistemi bulunmaktadır. Ayar yapıldıktan sonra otomatik olarak yakınlaşıp uzaklaşabilmesi mümkündür. Sistem, müşterinin belirlediği marka doğrultusunda tozaltı kaynak makineleri ile entegre kullanımına imkân vermektedir.

 

Çok Yakında Hizmetinizde

Çok Yakında Hizmetinizde