OTOMASYON TORCU

Ağır otomasyon kaynaklarında karşılaşılan torcun aşırı ısınması ve buna bağlı olarak kaynak hataları , çalışmanın durması ve çok fazla sarf malzeme kullanımı söz konusu olabilmektedir. Yeni geliştirilen HD 600 otomasyon torcu sayesinde artık otomasyon kaynaklarındaki en temel sorunlardan birisi daha ortadan kalkıyor !

Torcun nozuluna kadar özel olarak geliştirilen soğutma özelliği sayesinde , torç üzerindeki nozul ve kontakt meme gibi parçalar aşırı ısıya maruz kalmaz. Aşırı ısınmayan parçaların yapısı bozulmadığı için , normal bir kaynak torcuna göre sarf malzeme tüketimi minimuma iner. Yine aşırı ısınmaya bağlı olarak oluşan ark kararsızlığı ve buna bağlı kaynak hataları oldukça azalır. Üstün ve yenilikçi su soğutma özelliği HD 600 torçlara %100 D.K.O’da 600 Ampere kadar çalışma imkanı tanır.

Standart kaynak torçlarına oranla %300 arttırılmış boyun büyüklüğü ve nozula kadar soğutma özelliği sayesinde ; HD 600 kaynak torçları , ağır endüstriyel kaynaklarda ve sertdolgu ile kaplama kaynakları için ideal tasarıma ve geometriye sahiptir. 00 veya 220 boyun açısına sahip olan HD 600 , 3m ,4m veya 5m olarak teadarik edilbilmektedir.

  • Ağır Otomasyon Kaynakları için ideal
  • Üstün soğutma Özelliği
  • 3 kat daha dayanıklı torç yapısı

blank
blank

[wpdm_package id=’634′]