blank

ROLL FORM

Rollform işlemi sürekliliği olan bir bükme işlemidir. Bant veya şerit halindeki metal, ikili makaralar tarafından istenilen şekle ulaşılana kadar kademeli olarak bükülür. Uzun boylar veya çok büyük miktarlar söz konusu olduğunda, rollform ile şekil vermek çok uygundur.

Roll form işlemini cazip kılan en önemli avantajlar arasında yüksek üretim hacmi, düşük işgücü kullanımı, pek çok işlemle bir arada kullanılabilirlik, yüksek yüzey kalitesi ve düşük boyutsal toleranslar, çok sert veya sürekliği düşük metallerin artırımlı bir süreç içinde başarı ile şekillendirilebilmesi, boyalı, metal, polimer vb. kaplamalı sac levhaların işlenebilmesi ilk akla gelenlerdir.

NE YAPARIZ ?

Konusunda uzmanlaşmış mühendis kadrosuyla müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü profil için; Rollform proses tasarımını en kolay ve profesyonel şekilde minimum maliyetle tasarlayarak anahtar teslimi projeler ve nihai ürünleri müşterilerimize sunmaktayız.

KALİTELİ

Esnek üretim hattı üzerinde bulunan makina ve ekipmanlara gerekli görülen imalat proseslerini uygulayarak metalin dayanımını arttırır.. Bu prosesler size uzun yıllar sorunsuz şekilde en dar toleranslarda dahi çalışma imkanı sağlar.

MODERN

Rollform makinaları ve Kalıp Tasarımları ihtiyaç duyulan profile göre özel olarak bilgisayar ortamında analiz edilmekte ve form verme takımları yüksek hassasiyette uzun yıllar sorunsuz çalışacak şekilde imal edilmektedir.

 

 

Çok Yakında Hizmetinizde